Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality

Aktuality


 

Štítky:


Autokosmetika u nás na myčce

Obohatili jsme sortiment našich služeb o možnost zakoupení vybrané autokosmetiky a vůní přímo v naší mycí lince. Mrkněte:

myčka vitrína.png


Publikováno 26. 7. 2018 10:12

Něco se chystá

lorenc logistic servis nova budova company progress

hala_lorenc_kt.jpgPo 26 letech svého dosavadního působení jsme se rozrostli o pobočky v Plzni, Štěnovicích, Praze, Brně a polském Włocławku. Ti, co firmu znají, si nás mnohdy spojují pouze s mezinárodní přepravou. My však dokážeme poskytnout kompletní soubor logistických služeb a péče o vozidla – nabízíme možnost skladování zboží, postaráme se o celkový servis nákladních vozidel, doplníme jejich nádrž na čerpací stanici, myjeme a desinfikujeme dopravní prostředky v naší mycí lince a jako členové doručovacího systému FOFR zajišťujeme doručení specifických sběrných zásilek.

V současné době finišuje výstavba nové administrativní budovy, kde se budou nacházet také moderní, větší prostory servisu, umožňující nám ještě více zkvalitnit naše služby a rozšířit jejich portfolio, například o opravy nákladních vozidel na zkapalněný plyn. Posouvat se dále můžeme nejen díky tomu, že se nám daří, ale také díky skvěle odvedené práci našeho týmu ať už se jedná o administrativu, řidiče, sklady nebo dílnu.

Naše řady tvoří skupina obyčejných lidí, kteří mají chuť se na něčem podílet, učit se novým věcem a jsou pyšní na firmu, ve které pracují. Každý rok investujeme přes jeden milion korun do vzdělání a rozvoje schopností našich zaměstnanců.

IMG_3213 ver2.JPG

Doufáme, že náš optimismus pro další výzvy vydrží. Těšíme se další zdolané překážky, na více schopných, inspirovaných lidí, kteří obohatí náš tým a na nové zákazníky, kterým můžeme naše služby poskytnout.


Publikováno 27. 6. 2018 9:36

Lorenc Logistic zavítal do školních lavic

S blížícím se koncem školního roku jsme se rozhodli zavítat do základních škol a odborných učilišť, abychom se pobavili s mladými lidmi na téma jejich budoucnosti a představě o uplatnění na trhu práce.

Zároveň jsme představili možnosti, které jsme jako potenciální budoucí zaměstnavatel schopni nabídnout. Příležitosti a podpora z naší strany již během studií mají mnoho podob – za zmínku jistě stojí možnost stipendijního programu včetně další investice do budoucího odborného rozvoje, zajímavé a hlavně motivující finanční ohodnocení během povinné praxe, moderní pracovní prostředí, široká nabídka pracovních pozic…To je jen základ toho, co Ti Lorenc Logistic umí nabídnout.

 lorenc logistic sou sušice

Ve svém týmu chceme jen ty nejlepší! Jsme připraveni se o ně od základu postarat – podpořit je ve studijním úsilí, věnovat jim čas, předat zkušenosti, abychom z nich udělali parťáky, na které se můžeme spolehnout…
Pokud i Ty máš podobnou představu o své budoucnosti, klidně nás kontaktuj a dostaneš odpověď na vše, co Tě zajímá.

Nebo se u nás zastav, ať vidíš, o čem to u nás je. 


Publikováno 20. 6. 2018 12:16

Příprava na FORS silver

V sobotu 16.6. se část našich řidičů zúčastnila školení k certifikátu FORS silver. Jde o proškolení bezpečnosti provozu, kde se pohybuje mnoho chodců a cyklistů, přesněji v londýnském centru, kam dopravujeme konstrukce pro stavbu mrakodrapů. Naše firma již vlastní FORS bronze a tímto se připravuje na FORS silver. 

Řidiči si mimo jiné vyzkoušeli jízdu z pohledu cyklisty. :-)

35415956_1106865082789305_8831330531632218112_n.jpg 


Publikováno 19. 6. 2018 12:45

Lorenc Logistic na Ocenění českých lídrů

Obrovský úspěch pro naši společnost znamená 2. místo v rámci Plzeňského kraje v Ocenění českých lídrů.

Z půl milionu českých firem s českými vlastníky se jich nominovalo 1300. Lorenc Logistic se nejen dostal na 2. místo Plzeňského kraje, ale také patří mezi 42 nejlépe hodnocených firem v ČR!

ČESKÝ LÍDR 2018 - Plzeňský kraj.jpg

Pan Lorenc tímto děkuje všem svým zaměstnancům:

Dobrý den všem,

Včera jsem byl společně s p. Linhartem v Praze na slavnostním vyhlášení ocenění Českých lídrů převzít cenu za 2. místo v Plzeňském kraji.

Na toto ocenění jsou nominovány pouze české firmy vlastněné českým vlastníkem. Takových firem je v České republice 500 000. Kritéria pro nominaci splnilo 1300 firem z České republiky. Lorenc Logistic se umístil na 2. v Plzeňském kraji a zároveň patří mezi 42 nejlépe hodnocených firem v ČR. Je to velké uznání naší společné práce za 26 let podnikání.

Tímto bych chtěl všem poděkovat za to, že přispíváte k dobrému jménu společnosti a jejímu neustálému rozvoji. A protože mě všichni dobře znáte, příště chci být nejlepší = další společný cíl.

Ještě jednou děkuji všem.

 

S pozdravem

Václav Lorenc

 

Podívejte se na příspěvek na naší facebookové stránce - ZDE.


Publikováno 14. 6. 2018 13:30

Rodinný den 26.5.

V sobotu 26.5. si děti zařádily na Rodinném dni. Připraveny pro ně byly různé soutěže, skákací hrad, malování na obličej a koloběžky se čtyřkolkou. Přes den jim k tomu zahrál DJ a večer se mohli dospělí i děti pobavit s kapelou. Počasí vyšlo nádherně. 

IMG_3730.JPG

Prohlédněte si více fotek z akce na našem facebooku.


Publikováno 28. 5. 2018 14:05

HAAS racing team na druhém podniku MMČR

 HAAS racing tem sponzorovaný naší společností odjel další podnik Mistrovství ČR v motocross. Gratulujeme p. Václavu Haasovi k 10. místu! 

haas racing lorenc logistic

2.jpg

haas racing team lorenc logistic


Publikováno 21. 5. 2018 10:00

Naše nová budova se již pyšní firemním logem

Od začátku tohoto týdne jste si mohli všimnou instalovaného loga na nové budově firmy Lorenc Logistic. V moderní černé verzi!

lorenc logistic nová budova


Publikováno 17. 5. 2018 8:00

Školení DEKRA BBS úspěšně absolvováno

Gratulujeme našemu školiteli panu Ponocnému k získání osvědčení o školení o bezpečnosti založené na chování řidiče od DEKRA CZ - Akademie dopravního vzdělávání.

dekra ponocný-page-001.jpg


Publikováno 14. 5. 2018 16:29

Foto od námi sponzorovaného HAAS racing teamu

Podívejte se na foto z prvního závodu motocrossového mistrovství republiky, které nám zaslal námi sponzorovaný HAAS racing team. 

haas racing lorenc logistic sponzor


Publikováno 17. 4. 2018 10:26