Hledat Kariéra u nás
Česky English Deutsch Français Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Lorenc Logistic > O nás

Profil společnosti Lorenc Logistic, s.r.o.

V současné době vlastní firma vozový park se 70 kamiony značky VOLVO, každý o objemu do 100 kubických metrů a hmotnosti 24 tun.

Specializuje se nejen na autodopravu velkoobjemového zboží pro automobilový průmysl, ale i kusových (sběrných) zásilek, HI-Tech a pharma zásilek a nebezpečného zboží (podle ADR). Ačkoli díky růstu firmy vzrostl i počet zaměstnanců, je stále maximálně flexibilní a schopna zajistit přepravu ve velmi krátkých časových lhůtách.

Operátorské centrum funguje nepřetržitě a díky komunikačnímu satelitnímu systému si zákazníci mohou v kterémkoliv okamžiku udržet přehled o své zásilce.

V případě přeprav mimo zemí Evropské Unie dokáže firma zajistit pro své klienty veškeré celní formality spojené s vývozem a dovozem včetně intrastatu.

HAuto-lor-foto.jpgistorie společnosti Lorenc Logistic, s.r.o.

V roce 1992 začala původně dopravní společnost Lorenc Logistic, s.r.o. působit na českém trhu. Od počátku činnosti se z malé rodinné firmy stala prosperující společnost.

Od roku 1996 rozšířila firma svoji působnost i o spediční služby v mezinárodní a tuzemské dopravě. V rámci těchto služeb disponuje vozidly všech typů pro zajištění co největší flexibility přeprav.

V roce 2001 vybudovala společnost Lorenc Logistic, s.r.o. v Klatovech nový logistický areál zahrnující administrativní budovu,  servis nákladních vozidelmycí linku, čerpací stanici nafty a AD blue a skladové haly o kapacitě 2 100 EUR pal. O 4 roky později, tedy roku 2005, uvedla do provozu skladovou halu o kapacitě 6 500 EUR pal. 


Se stálým připojením na bezpečnostní službu a 24 hodinovým monitorovacím kamerovým systémem pro celý areál společnosti jsou sklady maximálně zabezpečeny i pro skladování HI-TECH výrobků / komponentů. Všechny skladové haly mají zavedený Elektronický požární systém (EPS), což znamená, že jsou přímo propojeny s Hasičským záchranným sborem.

Budování poboček

Pro zlepšení a rozšíření portfolia služeb vůči svým zákazníkům se společnost rozhodla vybudovat síť poboček.

Leden 2007 - pobočka v Brně se skladovou halou o kapacitě 1 000 metrů čtverečních, 1 200 EUR pal.

Duben 2010 - pobočka v polském Wloclawku se zaměřením na přepravy celovozového, kusového charakteru a nebezpečného zboží podle ADR, jak v rámci Polska, tak i po celé Evropě.

Listopad 2010 - pobočka v Praze se skladovou halou o kapacitě více jak 2 000 metrů čtverečních, 2 500 EUR pal.

Květen 2015 - pobočka zásilkové služby FOFR v Plzni na Valše

Červen 2015 - sklad Štěnovice, sloužící ke skladování zboží jediné společnosti - Borgers CS

2017-2018 - Aktuálně probíhá výstavba nové budovy pro centrální pobočku v Klatovech

Prosinec 2018 - stěhování pobočky v Brně do prostor se skladovou kapacitou  2500 m2, tj. kapacita pro 4 500 EUR pal.

Leden 2019 - centrála společně s autoservisem v Klatovech přesídlila do nových prostor