Hledat

Vyhledat v textu

Česky English Deutsch Français Netherlands
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > O nás

Profil společnosti Lorenc Logistic, s.r.o.

Současnost

V současné době vlastní firma vozový park 50-ti kamionů značky VOLVO o objemu do 100 kubických metrů (cbm), 24 tun.

Lorenc Logistic KlatovySpecializuje se nejen na autodopravu velkoobjemového zboží pro automobilový průmysl, ale i kusových (sběrných) zásilek, HI-Tech a pharma zásilek a nebezpečného zboží (podle ADR). Ačkoli díky růstu firmy vzrostl i počet zaměstnanců, je stále maximálně flexibilní a schopna zajistit přepravu ve velmi krátkých časových lhůtách.

Operátorské centrum funguje nepřetržitě a díky komunikačnímu satelitnímu systému si zákazníci mohou v kterémkoliv okamžiku udržet přehled o své zásilce.

Pro své zákazníky firma zřídila bezplatnou „Zelenou linku“ : 800 31 41 51

V případě přeprav mimo zemí Evropské Unie dokáže firma zajistit pro své klienty veškeré celní formality spojené s vývozem a dovozem včetně intrastatu.

Historie společnosti Lorenc Logistic, s.r.o.

V roce 1992 začala původně dopravní společnost Lorenc Logistic, s.r.o. působit na českém trhu. Od počátku činnosti se z malé rodinné firmy, stala prosperující společnost se základním kapitálem ve výši 20.000.000 Kč.

Od roku 1996 rozšířila firma svoji působnost i o spediční služby v mezinárodní a tuzemské dopravě. V rámci těchto služeb disponuje vozidly všech typů pro zajištění co největší flexibility přeprav.

V roce 2001 vybudovala společnost Lorenc Logistic, s.r.o. v Klatovech nový logistický areál zahrnující administrativní budovu, skladové haly o kapacitě 2 100 EUR pal (uvedeno do provozu v roce 2001) a o kapacitě 6 500 EUR pal (uvedeno do provozu v roce 2005) , servis nákladních vozidel, mycí linku a čerpací stanici nafty a AD blue.

Se stálým připojením na bezpečnostní službu a 24hodinovým monitorovacím kamerovým systémem pro celý areál společnosti jsou sklady maximálně zabezpečeny i pro skladování HI-TECH výrobků / komponentů. Všechny skladové haly mají zavedený Elektronický požární systém (EPS), tzn. že jsou přímo propojeny s Hasičským záchranným sborem.

Pro zlepšení a rozšíření portfolia služeb vůči svým zákazníkům se společnost rozhodla vybudovat síť poboček:

Leden 2007 - pobočka v Brně se skladovou halou o kapacitě 1 000 m2, 1 200 EUR pal.

Duben 2010 - pobočka v polském Wloclawku se zaměřením na přepravy celovozového, kusového charakteru a nebezpečného zboží podle ADR, jak v rámci Polska, tak i po celé Evropě.

Listopad 2010 - pobočka v Praze se skladovou halou o kapacitě více jak 2 000 m2, 2 500 EUR pal.