Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Rozšíření pobočky v Brně

Rozšíření pobočky v BrněDatum konání:
1.1.2019

Brněnská pobočka, založená v roce 2006, která se v roce 2009 stala plnohodnotným zastoupením společnosti pro jižní Moravu, je od ledna letošního roku přesunuta na novou adresu v Brně – Tuřanech. Zde je schopna zajistit pro naše klienty nejen služby mezinárodní přepravy na profesionální úrovni, ale zejména 2 500 m² skladovacích prostor vybavených tou nejmodernější technikou s kapacitou 4 500 EUR pal. Samozřejmostí je moderní regálová i manipulační technika. Kromě služeb, jako jsou distribuční služby ze skladu v Brně po CZ i SK, přebalování, etiketování, distribuce ke konečným klientům atd., je potřeba vyzdvihnout zejména nový výkonný software pro vedení skladové evidence. Ten umožňuje zákazníkům přes webové rozhraní (on-line přístup) sledovat stav zboží (kontrola pohybu zboží na skladě), minimální trvanlivost (vyskladnění dle minimální trvanlivosti), saldo palet i unikátní hlídání teploty dle vysokých standardů GMP+.

Umožňujeme zákazníkům i propojení systémů on-line pro okamžitou informaci o manipulaci se zbožím. Používáme EAN kódy a všechny naše haly mají zavedený elektronický požární systém, napojený na lokální hasičské záchranné sbory, stejně jako elektronickou zabezpečovací signalizaci se stálým připojením na bezpečnostní službu a 24h monitorovací kamerový systém.

Které zboží či materiál lze v Brně uskladnit?

Převážná část uskladněného zboží pochází z potravinářského a farmaceutického průmyslu. Uskladníme vám paletový i volně ložený materiál či zboží, které bude bez zápachu a neohrozí případnou kontaminací ostatní produkty. Vzhledem k vysoké míře zabezpečení a možnosti sledování uskladněného zboží se nebojíme ani skladování HI – TECH výrobků/komponentů.