Hledat Kariéra u nás
Česky English Deutsch Français Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Služby

Služby

Nákladní autodoprava

_1033214.jpg

Hlavní činností naší společnosti je přeprava objemných zásilek v rámci České republiky, Německa a zemí Beneluxu. Všechna naše nákladní vozidla jsou vybavena přepravním informačním systémem firmy VOLVO - Dynafleet - který umožňuje stálý kontakt dispečerů    s vozidlem, a tím i přehled o pohybu zboží, které vezou. Díky systému Dynafleet jsou přepravy optimalizovány, čímž je zajištěn minimální nájezd „prázdných“ kilometrů a také zefektivnění přeprav směrem k zákazníkovi. 

Více...


Zásilková služba FOFR

Zásilková služba FOFR - Lorenc Logistic s.r.o.Nabízíme přepravní systém pro Vaše kusové zásilky a balíkové zásilky z domu do domu s možností volby několika přepravních režimů. Přepravu zásilek můžete pohodlně objednat telefonicky, e-mailem, faxem nebo prostřednictvím elektronického formuláře. Díky celorepublikové působnosti systému můžeme garantovat pružnou reakci a kvalitu poskytovaných služeb v jakékoli lokalitě. 

Více...


Servis nákladních vozidel

Servis nákladních vozidelNabízíme kompletní služby špičkově vybaveného servisu nákladních vozidel. Našimi zákazníky jsou jak tuzemští, tak zahraniční dopravci. Naším cílem je kvalitně odvedná práce s důrazem na individualitu každého zákazníka. Naši technici jsou pravidelně školeni a poskytnou Vám tak tu nejvyšší odbornost. Součástí našeho servisu je také pneuservis, kde disponujeme laserovou geometrie značky JOSAM. Součástí autoservisu je také diagnostika s válcovou zkušebno brzd pro užitková vozidla.

Více...


Sklady

Lorenc-583.jpgV současnosti disponuje naše společnost skladovými prostory 4500m2 v Klatovech, 2.000m2 v Praze a 1.000mv Brně. Zboží uskladněné ve všech skladových halách společnosti je pojištěno proti veškerým rizikům. S vaším zbožím bude manipulováno 24 hodin denně dle vašich potřeb nebo dle potřeby vašeho výrobního procesu formou přeprav JUST IN TIME. Díky EZS se stálým připojením na bezpečnostní službu a 24h monitorovacím kamerovým systémem pro celý areál společnosti je sklad maximálně zabezpečen i pro skladování i HI-TECH výrobků / komponentů. 

Více...


Mycí linka

Lorenc-198.jpgOd roku 2004 provozujeme přímo ve svém areálu mycí linku pro nákladní automobily, kamiony, autobusy, ale také osobní vozidla. Předností naší mycí linky je fakt, že díky bezkontaktnímu mytí (včetně voskování) je čištění vozidla vysoce kvalitní a zaručuje, že nedojde k poškrábání laku. Na mycí lince funguje také vysavač jako doplněk služeb pro zákazníky – řidiče, kteří si mohou současně s mytím vozidla uklidit kabinu.

 

Více...

 

Čerpací stanice

IMG_1862.JPGV areálu Lorenc Logistic Klatovy najdete i čerpací stanici. Slouží převážně našim zákazníkům, nikoliv široké veřejnosti. Stanice umožňuje tankování nafty s ekologickým přídavkem do paliva AdBlue.

 

Více...