Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Den dětí v Lorenc Logistic

Den dětí v Lorenc LogisticDatum konání:
25.5.2019

Jako každoročně se v Lorenc Logistic, s.r.o. konal rodinný den, kde se snoubí oslava Dne dětí se setkáním zaměstnanců společnosti. A protože dlouhodobě podporujeme Fond ohrožených dětí Klokánek v Janovicích nad Úhlavou, nesměly chybět mezi zúčastněnými ani ony.

Program byl vytvořen na celé odpoledne i podvečer. V areálu firmy Lorenc Logistic, s.r.o. se soutěžilo celkem na pěti stanovištích v různých disciplínách i věkových kategoriích. Za úspěšné nasbírání razítek čekala na malé soutěžitele sladká odměna i řada hodnotných cen.

Mimo tato stanoviště byl připraven i mimosoutěžní program. Například vystoupení klatovských mažoretek, které mělo velký ohlas a jistě si získalo pár nových členek souboru. Nebo zcela improvizovaná možnost svezení se kamionem po areálu společnosti. Toto bylo až nečekaně zajímavou atrakcí nejen pro děti, ale hlavně pro dospělé. Řada čekatelů se zdála nekonečná a časový harmonogram byl několikrát rozšířen.

V podvečer se postupně ten pestře strávený den začal orientovat spíše na dospělé návštěvníky, pro které byl také program přizpůsoben. Začínal exhibicí silového umění a na to navazujícími soutěžemi o hodnotné ceny jak pro muže, tak i pro ženy.

Večer zakončila plzeňská rocková kapela MASH, která zahrála nejen nové písničky z posledního alba, ale i staré známé hity. Tančit se vydrželo až do úplného závěru.Všichni si akci maximálně užili a už se těší na další rodinný den firmy Lorenc Logistic, s.r.o. v Klatovech.