Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality

Aktuality


 

Štítky:


Novější 1 3 7 12 18

Otevírací doba autoservisu a mycí linky - Velikonoce 2022

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby přes velikonoční svátky: 

 AUTOSERVIS 

15.4.2022 – OTEVŘENO 6:00 – 14:00

16.4. – 18.4. 2022 – ZAVŘENO

 MYCÍ LINKA 

12.4.2022 – Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZAVŘENO 

15.4. – 18.4.2022 – ZAVŘENO

Přejeme krásné prožití svátků.

Tým Lorenc Logistic

 


Publikováno 11. 4. 2022 11:28

AKCE - klimatizace

Vážení zákazníci,

využijte našich zvýhodněných cen na doplnění a dezinfekci klimatizace. Akční ceny jsou platné od 1.4. - 31.7.2022.

Tým LL


Publikováno 1. 4. 2022 10:07

Akce na opravy nezávislých topení

Vážení zákazníci,

využijte naší akce -10 % na opravy nezávislých topení. Zvýhodněná cena platí do konce února 2022.

Tým LL


Publikováno 3. 2. 2022 10:21

Úspěch firmy Lorenc Logistic stojí na zaměstnancích. Děkujeme

Firma, hodinový strojek, souhvězdí, převodovka nebo třeba sportovní manšaft. Všude kolem nás se denně potkáváme s podobnými příklady. Ptáte se, co mají tyto zdánlivě rozdílné kategorie společného? Bezpochyby více, než by se na první pohled mohlo zdát.
 
Nezaměnitelná role jednotlivce

V každém ze zmíněných uskupení jde především o vzájemnou spolupráci jednotlivých částí. Každičký článek, ať složitějšího, či jednoduššího mechanismu, má zde svou nezaměnitelnou roli a přispívá vlastní činností či působením k dokonalému fungování celého systému.

I my v Lorenc Logistic ctíme tyto zásady. Důležitým aspektem je pro nás personální diverzita v podobě znalých a schopných zaměstnanců v oblastech plánování, komunikace, řízení lidských a materiálních zdrojů, servisu a řízení automobilů či vysokozdvižných vozíků, v oblastech skladového hospodářství a ekonomie či interní infrastruktury.

 

Covidová omezení loňského roku

Ve zrychleném a občas zmateném tempu současné doby musíme být schopni naši vzájemnou symbiózu neustále a flexibilně přizpůsobovat. Uplynulý rok 2021 toho byl zdárným důkazem. V loňském roce většina z nás doufala, nebo si spíše přála, abychom to nejhorší kolem covidu měli již za sebou. Bohužel však opak byl pravdou.

Všechna omezení a restrikce ovlivnila i naši Lorencovu partu. Čelili jsme dočasnému personálnímu omezení, která ovlivnila fungování všech našich činností, nárůstu administrativy a finančních nákladů. Ale protože všechno zlé je pro něco dobré, můžeme s hrdostí říct, že se nám společně podařilo touto zvláštní zkouškou projít opět o něco zkušenější, a dokonce se i jako firma rozšířit.

 

Děkujeme našim zaměstnancům

Velké díky v tomto patří především vám – všem zaměstnancům společnosti Lorenc Logistic bez ohledu na to, kterou z částí v úvodu zmíněného mechanismu máte na starosti.

Vám, kteří ctíte firemní hodnoty. Vám, kteří jste si dokázali zachovat zdravý rozum a prokázali schopnost být i v těžkých časech těmi správnými partnery, na něž se jako firma můžeme spolehnout. Děkujeme.

 

PF 2022

A protože s novým rokem vždy přichází období naděje, pozitivní energie a velkých plánů, přejme si všichni mnoho zdraví a životní síly pro dosažení společných úspěchů.

 


Publikováno 17. 1. 2022 15:40

PF 2022

Děkujeme za přízeň a projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2022 vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Tým Lorenc Logistic, s.r.o.


Publikováno 30. 12. 2021 15:32

Školení profesní způsobilosti

Dne 15.8.2021 se na centrále v Klatovech uskuteční Školení profesní způsobilosti pro řidiče. Máme ještě pár volných míst, cena školení je 900,- Kč/osoba. V případě zájmu se prosím obraťte na personalistku společnosti, kontakt: 725 568 258.

Tým Lorenc Logistic


Publikováno 4. 8. 2021 14:58

Čištění klimatizace - prodloužení akce do 31.8.2021

Akci na čištění klimatizací prodlužujeme do konce prázdnin. Neváhejte ji využít a zpříjemněte si cestování v každém počasí.

 


Publikováno 2. 8. 2021 15:39

Provozní doba - 5. a 6. července 2021

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o provozní době během nadcházejících státních svátků:

AUTOSERVIS

5.- 6.7.2021- ZAVŘENO

MYCÍ LINKA

5.- 6.7.2021- ZAVŘENO

Tým Lorenc Logistic, s.r.o.


Publikováno 2. 7. 2021 15:57

Hlavní ingredience úspěchu a růstu Lorencovy party

Každý lidský záměr potřebuje přípravu a plán. Ať se chystáte na výlet či dovolenou, chcete vyzkoušet nový recept na něco dobrého nebo se jako firma připravujete na nový projekt.

Aby se nakonec dobrá věc podařila, potřebujete mít ve vzájemné symbióze hned několik ingrediencí.
My v Lorenc Logistic, s.r.o. sázíme především na lidi, kteří nám na společných principech pomáhají tvořit úspěšnou budoucnost.

Lidský potenciál je pro nás hlavním kritériem výběru nových členů
Při výběru nových kolegů až tak nedbáme na úroveň či obor dosaženého vzdělání, na délku praxe ani množství akademických titulů. Mnohem důležitější je pro nás to, aby k nám daný jedinec jednoduše zapadl.

Rodina v kontextu firmy pro nás není o její velikosti či počtu zaměstnanců. Je to o společných hodnotách a loajalitě vůči sobě navzájem. O vzájemné toleranci a ochotě pochopit jeden druhého.
Je to rovněž o zázemí, které firma svým lidem poskytuje. Ať hmotné v podobě vybavení, prostor a pracovních podmínek, tak nehmotné v podobě podpory vlastního rozvoje a vzdělání.

Každá rodina dokáže být funkční pouze do té míry, do jaké je stabilní. Stejně jako v té vlastní rodině, potřebujete rodiče, kteří přebírají hlavní odpovědnost za její správné fungování, v té firemní je to stejné.
Rozdíl je pouze v tom, že to není máma s tátou, ale vedení firmy. Jejich hlavním úkolem je zajistit veškeré ono zmiňované zázemí, zajistit dostatek práce pro své lidi a dokázat plánovat budoucnost s velkou přesností.  Zjednodušeně řečeno si zkrátka musí být jistí v tom, co dělají a kam chtějí firmu směřovat.

Základním mechanismem našeho rodinného fungování je týmovost mezi jednotlivými zaměstnanci.
Znamená to pro nás to, že se dokážeme zastoupit a vzájemně si vypomoci nejen v rámci úseků, ale také napříč celou firmou mezi všemi jejími strukturami.

Čas od času si tato schopnost našich lidí v Lorenc Logistic vyžaduje velkou míru flexibility. A to nejen
tu časovou, ale také tu profesní. Veškeré toto úsilí a ochota se našim zaměstnancům vrací v podobě rozšiřování si portfolia vlastních pracovní zkušeností a schopností.

Naše vzájemná spolupráce a investice do rozvoje zaměstnanců nám jako firmě Lorenc Logistic přináší ovoce v podobě možností inovací. Moderní technologie a optimalizace procesů je něco, co se snažíme neustále rozvíjet nejen směrem k zaměstnancům, ale také k zákazníkům.
Schopnost držet krok s moderní dobou je nezbytným předpokladem pro úspěšné fungování každé firmy. Výsledek snažení pak musí zůstat neměnný – vždy se musí jednat o kvalitní práci, kterou zákazník očekává a naše zaměstnance těší, že dokáží odvádět. Třicetiletá tradice fungování Lorenc Logistic je toho dokonalou zárukou.


Publikováno 16. 6. 2021 10:04

AKCE- čištění klimatizace

Zajistěte si ve svém vozidle čistý vzduch a travte chvilky v autě v pohodlí. 

Využijte naší akce na čištění klimatizace jak kamionu, tak osobního automobilu.

Zvýhodněné ceny platí do 31.7.2021.

Publikováno 15. 6. 2021 12:39

Novější 1 3 7 12 18