Hledat Kariéra u nás
Česky English Deutsch Français Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Pobočky

Pobočky

Brno

IMG_4851.JPGV lednu 2007 byla založena pobočka Lorenc Logistic, s.r.o. v Brně. Od roku 2009 rozšířila pobočka služby i o spedici a stala se tak obchodním zastoupením společnosti pro oblast Moravy. Pobočka zajišťuje přepravy celovozových i kusových zásilek v rámci EU i v rámci CZ.

Více...


Praha

IMG_2698.JPGV listopadu 2010 následovala další pobočka Lorenc Logistic, s.r.o., tentokrát v Praze. Cílem založení pobočky bylo vytvoření obchodního zastoupení pro region středních Čech a Prahy. Pobočka v Praze nabízí skladování, spediční služby, vnitrostátní i mezinárodní přepravu celovozových i kusových zásilek a distribuci v rámci CZ/SK.

Více...


Wloclavek, Polsko

V dubnu 2010 jsme založili pobočku Lorenc Logistic Polska ve Wloclawku. Zaměřuje se na dopravu celovozového i kusového charakteru a na přepravu nebezpečných látek podle ADR. Důvodem založení této pobočky byla především bližší dostupnost našich služeb pro naše strategické partnery působící v Polsku. Pobočka v Polsku se tak primárně věnuje transportu zboží Polsko - Česká republika.

Více...

 

FOFR Plzeň

V květnu 2015 jsme otevřeli nové středisko zásilkové služby FOFR v Plzni na Valše. Zásilková služba FOFR zaplňuje mezeru na trhu balíkových a sběrných služeb. Specializuje se na přepravy nadrozměrných zásilek, přepravu zásilek spadajících pod dohodu ADR (přeprava nebezpečného zboží), zásilek které potřebují individuální manipulaci... Prostě zásilek, které nezapadají do služeb velkých poskytovatelů.

Více...

 


Štěnovice

Sklad ŠtěnovicePrvní červnovný den 2015 jsme otevřeli logistické centrum - Borgers Logistics Centre v Prologis Parku Štěnovice (u Plzně).  Tyto skladové prostory slouží výhradně pro uskladnění automotive zboží společnosti Borgers CS. Zboží sem putuje z výrobních závodů Borgers v Rokycanech, Hrádku u Rokycan a Volduch. Zboží se skladuje na volné ploše v kovových klecích, plastových boxech a dalších obalech. Odtud pak odjíždí ke konečným zákazníkům do automobilových závodů v Německu, Belgii, ale např. i do USA.

Více...