Hledat

Vyhledat v textu

Česky English Deutsch Français Netherlands
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Pobočky

Pobočky

Brno

V lednu 2007 byla založena pobočka Lorenc Logistic, s.r.o. v Brně. Od roku 2009 rozšířila pobočka služby i o spedici a stala se tak obchodním zastoupením společnosti pro oblast Moravy. Pobočka zajišťuje přepravy celovozových i kusových zásilek v rámci EU i v rámci CZ.

Více...


Praha

Lorenc Logistic - pobočka PrahaV listopadu 2010 byla založena pobočka Lorenc Logistic, s.r.o. v Praze. Cílem založení pobočky bylo vytvoření obchodního zastoupení pro region středních Čech a Prahy. Pobočka v Praze nabízí skladování, spediční služby, vnitrostátní i mezinárodní přepravu celovozových i kusových zásilek a distribuci v rámci CZ/SK.

Více...


Wloclavek, Polsko, Lorenc Logistic Polska z.o.o.

V dubnu 2010 jsme založili pobočku Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o. ve Wloclawku. Je zaměřena na dopravu celovozového i kusového charakteru a na přepravu nebezpečných látek podle ADR. Důvodem založení této pobočky byla především bližší dostupnost našich služeb pro naše strategické partnery působící v Polsku. Pobočka v Polsku se tak primárně zaměřuje na transport zboží Polsko - Česká republika.

Více...


Štěnovice

Sklad Štěnovice1. 6. 2015 jsme nově otevřeli logistické centrum - Borgers Logistics Centre v Prologis Parku Štěnovice v Plzni. 

Tyto skladové prostory slouží výhradně pro uskladnění automotiv zboží společnosti Borgers CS. Zboží sem putuje z výrobních závodů Borgers v Rokycanech, Hrádku u Rokycan a Volduch. Zboží se skladuje na volné ploše v kovových klecích, plastových boxech a dalších obalech. Odtud pak odjíždí ke konečným zákazníkům do automobilových závodů v Německu, Belgii, ale např. i do USA.

Více...


FOFR Plzeň

V květnu 2015 jsme otevřeli nové středisko zásilkové služby FOFR v Plzni na Valše.

Více...


Belgie

Lorenc Belgium 1 (1).JPGOd dubna 2016 je nově otevřená pobočka v belgickém Lokerenu.

Více...