Česky English Deutsch Français Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Servis a mycí linka

Servis a mycí linka

Myčka pro všechna vozidla

Služby mycí linky mohou využít osobní automobily, dodávky, kamiony i autobusy

  • Osobní automobily myjeme bezkontaktně aktivní pěnou
  • Nákladní auta myjeme ručně a také pomocí kartáčového portálu
  • Provádíme desinfekce nákladových prostorů pro cisterny a sila, chladicí a mrazicí boxy nebo sklápěcí návěsy, včetně vystavení certifikátu o desinfekci

 

Autoservis s moderními technologiemi

Servis a údržbu poskytujeme užitkovým vozům i návěsové technice. Specializujeme se na vozy značky VOLVO a na návěsy Schmitz a Van Hool. Zvládneme také opravy autobusů, traktorů, bagrů a další těžké techniky. Naší specialitou jsou  opravy vozidel poháněných alternativními palivy (CNG a LNG) s bezpečnostním systémem značky DEGA, který hlídá únik plynu z vozidel. Novinkou je otevření autorizovaného metrologického střediska pro ověřování tachografů.

V servisu poskytujeme rozsáhlé služby od běžné údržby přes opravy pohonného ústrojí vozidel až po diagnostiku, brzdovou zkušebnu, laserovou geometrii a pneuservis. Disponujeme portálovým jeřábem s nosností 3,2 tuny, třemi jámovými stáními a stáním pro opravy a výměny pneumatik užitkových i nákladních vozidel.

Sami si zajišťujeme veškeré svářečské práce, včetně svařování hliníku i nerezu. Zvládneme také opravy a plnění klimatizací, opravy autoplachet, geometrii náprav a rámů nákladních a užitkových vozidel a to jako jediný servis na Klatovsku.

Čerpací stanice s bezobslužným provozem

Kromě mycí linky a autoservisu máme v areálu v Klatovech i vlastní čerpací stanici na Diesel a AdBlue. Čerpání je fakturováno na základě smlouvy.

Přijeďte k nám do servisu nebo si jen natankovat či umýt auto. Rezervace.