Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Něco se chystá

Něco se chystáhala_lorenc_kt.jpgPo 26 letech svého dosavadního působení jsme se rozrostli o pobočky v Plzni, Štěnovicích, Praze, Brně a polském Włocławku. Ti, co firmu znají, si nás mnohdy spojují pouze s mezinárodní přepravou. My však dokážeme poskytnout kompletní soubor logistických služeb a péče o vozidla – nabízíme možnost skladování zboží, postaráme se o celkový servis nákladních vozidel, doplníme jejich nádrž na čerpací stanici, myjeme a desinfikujeme dopravní prostředky v naší mycí lince a jako členové doručovacího systému FOFR zajišťujeme doručení specifických sběrných zásilek.

V současné době finišuje výstavba nové administrativní budovy, kde se budou nacházet také moderní, větší prostory servisu, umožňující nám ještě více zkvalitnit naše služby a rozšířit jejich portfolio, například o opravy nákladních vozidel na zkapalněný plyn. Posouvat se dále můžeme nejen díky tomu, že se nám daří, ale také díky skvěle odvedené práci našeho týmu ať už se jedná o administrativu, řidiče, sklady nebo dílnu.

Naše řady tvoří skupina obyčejných lidí, kteří mají chuť se na něčem podílet, učit se novým věcem a jsou pyšní na firmu, ve které pracují. Každý rok investujeme přes jeden milion korun do vzdělání a rozvoje schopností našich zaměstnanců.

IMG_3213 ver2.JPG

Doufáme, že náš optimismus pro další výzvy vydrží. Těšíme se další zdolané překážky, na více schopných, inspirovaných lidí, kteří obohatí náš tým a na nové zákazníky, kterým můžeme naše služby poskytnout.