Hledat Kariéra u nás

Vyhledat v textu

Česky English Deutsch Français Netherlands
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Reference

Reference

 

 Sipral

Naše projekty kladou na dopravu vysoké nároky, proto spolupracujeme se společností Lorenc logistic, s.r.o.

Václav Růžička

Vedoucí dopravy

 

Řidiči firmy Lorenc Logistic, s.r.o.  jsou vždy čistí a vyvonění.

Zuzana Navrátilová

Expedientka logistiky

Targopromotion

Spolehlivá firma, která pružně a ochotně reaguje na naše poptávky v oblasti dopravy. Cenově na velmi solidní úrovni. Snaží se vyhovět i nadstandardním požadavkům zákazníka.

Jana Šimáková

Logistic manager 

 Avenberg - Catini

Spolupráce s Lorenc Logistic kvalifikuji na velmi vysoké úrovni. Využíváme velkou škálu služeb této společnosti - jak doručování kusových zásilek, tak zásilek nadrozměrných. Jelikož disponují i skladovými prostory, využíváme i službu externího skladování a expedice. Lorenc Logistic mohu jen doporučit.

Vít Holeksa

Barentz

Se službami společnosti Lorenc Logistic, s.r.o. v oblasti skladování a distribuce v rámci České Republiky máme zkušenosti od roku 1998, kdy jsme začínali v jejich hlavním sídle – v Klatovech.

Ing. Tomáš Vysoký

ředitel společnosti

Rondo obaly

Služby firmy Lorenc Logistic jako specialisty na přepravy do Beneluxu využíváme již mnoho let k naší naprosté spokojenosti…

Jsou vždy ochotní a vstřícní vyhovět našim náročným požadavkům.

Jako firma zabývající se výrobou obalů pro farmaceutický  průmysl, jenž má své specifické požadavky na přepravu, jsme hledali spolehlivého a pečlivého partnera, schopného vždy včas a bez poškození doručit náklad a vyhovujícího všem našim požadavkům na kvalitu.

To vše jsme nalezly u firmy Lorenc Logistic.

Děkujeme za příkladnou spolupráci.

Petr Klinger

Bohdan Bolzano

Lorenc Logistic, s.r.o. využíváme od roku 2015 pro doručování  zásilek formou sběrné služby. Je to spolehlivá firma, která se snaží vyhovět i nadstandardním požadavkům. Firmu můžeme jen doporučit.

Alena Badinková

 
 
 

 

 

Menu