Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Lorencova parta je jeden tým

Lorencova parta je jeden tým



Firma je jako rodina. Stejně jako v rodině jsou to rodiče, kteří řídí celý její chod, hospodaří s dostupnými finančními prostředky, rozhodují, zajišťují podporu ostatním členům pro jejich vlastní rozvoj a růst. V přeneseném slova smyslu je ve firemním prostředí takovým rodičem vedení.

Na svých bedrech mají naloženou nesmírnou odpovědnost, aby vše fungovalo, jak má, aby to ekonomicky vycházelo a aby každý z jejich zaměstnanců měl zajištěnou stabilní a perspektivní budoucnost.

Společné hodnoty

Rozdíl mezi těmito příměry spočívá v tom, že do firmy si své členy můžete vybrat. K nám do Lorencovy party vybíráme takové, kteří se ztotožňují s našimi firemními zásadami a hodnotami. Spolupráci stavíme na principech vzájemné znalosti, důvěry a vysokém pracovním nasazení.

Veškerými dostupnými prostředky usilujeme o naplnění společných cílů. Pracujeme s nejnovějšími moderními technologiemi s cílem zefektivnit práci našich lidí. Hodně dbáme o odborný rozvoj a kompetentnost zaměstnanců.

Není to jednoduché, společně to však zvládneme

Předešlé roky jsou pro nás jakousi zpětnou vazbou, že i když není doba jednoduchá, naši zaměstnanci stále dokazují, že ctí a dodržují veškerá naše společná pravidla. Plnění pracovních úkolů pro ně není jen pouhá povinnost nebo rutina.

Patří se jim tedy v novém roce za uplynulé období poděkovat. Za jejich pracovní nasazení, loajalitu a ochotu udělat i něco navíc. Ne vždy je to jednoduché, ale díky odhodlání a nezlomné vůli se dobrá věc nakonec vždy podaří. Bez vás bychom jako firma nebyli tam, kde jsme dnes. Zároveň bychom vám chtěli popřát hodně zdraví a životní energie, abyste si dokázali zachovat nadšení a zápal i pro další pracovní etapu u Lorence. Za léta spolupráce už víte, že Lorencova parta „nezůstane na jednom místě“. Ale jen díky vám, celému našemu týmu, se jako firma můžeme posouvat kupředu dále.