Hledat Kariéra u nás
Česky English Deutsch Français Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Služby > Nákladní autodoprava

Nákladní autodoprava

_1033145.jpgJako firma s dlouholetou tradicí chápeme přepravu zboží našich klientů jako velmi osobní věc. 80% našich zákazníků s námi spolupracuje dlouhodobě a my si toho vážíme. Veškeré přepravy jsou prováděny s maximální diskrétností a péčí.

Logistika je oborem v dopravě, který zefektivňuje přepravu a distribuci zboží. V rámci kompletních logistických služeb zajišťuje naše firma i veškeré celní formality při vývozu a dovozu zboží, které jsou nezbytné pro ucelený a kvalitní servis vůči zákazníkům, včetně INTRASTATU.

Pojištění

Firma Lorenc Logistic, s.r.o. je pojištěna u renomované pojišťovny Zürich Versicherungs-Aktiengesellschaft.
Společnost Lorenc Logistic je řádně pojištěna z titulu odpovědnosti dopravce dle mezinárodní Úmluvy CMR. Na přání zákazníků je možné připojištění zásilky proti veškerým možným rizikům v průběhu přepravy - pojištění All risk, které je sjednáno individuálně na přání zákazníka.

Satelitní systém

Všechna vozidla jsou vybavena komunikačním satelitním systémem Dynafleet firmy VOLVO pokrývajícím celou Evropu, který zajišťuje stálý kontakt dispečerů s vozidlem a tím i přehled o pohybu zboží.

V roce 2004 zavedla firma do svých vozidel novou verzi systému Dynafleet, která umožňuje nejen  monitorovat pohyb vozidla se zbožím, ale data rovnou i přenášet na internet. Zákazníci tak mají možnost sledovat pohyb svých zásilek odkudkoliv a kdykoliv i bez pomoci dispečera firmy.

Poptat přepravu 

Kontaktní osoba

Lucie Adamová

Telefon
+420 376 377 311

E-mail
dispo@lorenc-logistic.cz

 

Barbora Mazancová

Telefon
+420 376 377 312

E-mail

dispo@lorenc-logistic.cz

Kam dále

 

Napsali o nás

Dobrý den pane Lorenc, chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za rychlou pomoc při opravě vozidla. Vždy strašně rád poznávám kvalitní a seriózní firmy....

zobrazit celý text