Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Úspěch firmy Lorenc Logistic stojí na zaměstnancích. Děkujeme

Úspěch firmy Lorenc Logistic stojí na zaměstnancích. DěkujemeFirma, hodinový strojek, souhvězdí, převodovka nebo třeba sportovní manšaft. Všude kolem nás se denně potkáváme s podobnými příklady. Ptáte se, co mají tyto zdánlivě rozdílné kategorie společného? Bezpochyby více, než by se na první pohled mohlo zdát.
 
Nezaměnitelná role jednotlivce

V každém ze zmíněných uskupení jde především o vzájemnou spolupráci jednotlivých částí. Každičký článek, ať složitějšího, či jednoduššího mechanismu, má zde svou nezaměnitelnou roli a přispívá vlastní činností či působením k dokonalému fungování celého systému.

I my v Lorenc Logistic ctíme tyto zásady. Důležitým aspektem je pro nás personální diverzita v podobě znalých a schopných zaměstnanců v oblastech plánování, komunikace, řízení lidských a materiálních zdrojů, servisu a řízení automobilů či vysokozdvižných vozíků, v oblastech skladového hospodářství a ekonomie či interní infrastruktury.

 

Covidová omezení loňského roku

Ve zrychleném a občas zmateném tempu současné doby musíme být schopni naši vzájemnou symbiózu neustále a flexibilně přizpůsobovat. Uplynulý rok 2021 toho byl zdárným důkazem. V loňském roce většina z nás doufala, nebo si spíše přála, abychom to nejhorší kolem covidu měli již za sebou. Bohužel však opak byl pravdou.

Všechna omezení a restrikce ovlivnila i naši Lorencovu partu. Čelili jsme dočasnému personálnímu omezení, která ovlivnila fungování všech našich činností, nárůstu administrativy a finančních nákladů. Ale protože všechno zlé je pro něco dobré, můžeme s hrdostí říct, že se nám společně podařilo touto zvláštní zkouškou projít opět o něco zkušenější, a dokonce se i jako firma rozšířit.

 

Děkujeme našim zaměstnancům

Velké díky v tomto patří především vám – všem zaměstnancům společnosti Lorenc Logistic bez ohledu na to, kterou z částí v úvodu zmíněného mechanismu máte na starosti.

Vám, kteří ctíte firemní hodnoty. Vám, kteří jste si dokázali zachovat zdravý rozum a prokázali schopnost být i v těžkých časech těmi správnými partnery, na něž se jako firma můžeme spolehnout. Děkujeme.

 

PF 2022

A protože s novým rokem vždy přichází období naděje, pozitivní energie a velkých plánů, přejme si všichni mnoho zdraví a životní síly pro dosažení společných úspěchů.