Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Skladujte zboží v moderních skladech Lorenc Logistic. Ještě je místo

Skladujte zboží v moderních skladech Lorenc Logistic. Ještě je místoSpolečnost Lorenc Logistic má v současné době volné skladové kapacity ve Vejprnicích a Lovosicích. Na srpen navíc plánuje otevření nového skladu v Holubicích u Brna s rozlohou 2500 m2 a skladovou kapacitou 5000 paletových míst. Celkové skladové kapacity firmy budou činit bezmála 40 000 m2.

 

Sklady v moderních skladovacích halách můžete využívat pro uskladnění zboží různorodého charakteru, a to dočasně i dlouhodobě. Můžete se spolehnout na výhodné cenové podmínky a profesionální služby.

Skladujte moderně a efektivně

Sklady jsou maximálně zabezpečeny a zboží je pojištěno proti veškerým rizikům. Skladové haly jsou vybaveny elektronickou zabezpečovací signalizací (EZS) se stálým připojením na bezpečnostní službu a nepřetržitým monitorovacím kamerovým systémem. Lorenc Logistic ve svých skladech využívá moderní regálovou a manipulační techniku, na jejíž obsluhu jsou zaměstnanci skladů řádně vyškoleni. Se zbožím lze manipulovat dle vašich individuálních potřeb kdykoliv – ve dne i v noci.

Dokonce můžete díky novému výkonnému software pro vedení skladové evidence sledovat přes webové rozhraní stav zboží na skladě, expiraci materiálu (včetně získávání automatických upozornění), FIFO, řídit obalové hospodářství a paletové konto.

Mezi další nabízené služby patří již zcela automaticky také přebalování zboží, etiketování, konsolidace, cross-docking, vedení skladové evidence a paletového konta, ale i distribuce zboží ke konečnému zákazníkovi.

Skladové prostory v Plzni – Vejprnice

Sklady v areálu Business parku Plzeň Vejprnice nabízí kapacitu 3 000 m2 s možností uskladnění až 3 000 euro palet. Nyní je volných 800 paletových míst a 300 m2 plochy. Nespornou výhodou tohoto skladu je jeho bezproblémová přístupnost. Lokalita se nachází přímo u nájezdu na obchvat kolem Plzně a dálnici D5, obchodní zóna Borská pole je vzdálená jen 5 min. jízdy autem.

Sklady od Lorenc Logistic v Lovosicích

Také Lovosice se pyšní vynikající dostupností, nacházejí se přímo na sjezdu z D8 a E55. Na výběr nyní máte ze 1 200 paletových míst nebo 2 000 m2 volné plochy.