Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Sběrná linka míří do Beneluxu každý den

Sběrná linka míří do Beneluxu každý denDoprava ČR - Belgie, NizozemskoBohaté zkušenosti s přepravou do zemí Beneluxu, zákaznický servis v češtině, němčině a angličtině, ale především ­odjezdy každý den. To jsou největší trumfy, které nabízí sběrná služba společnosti Lorenc Logistic.

Potřebujete rychle přepravit zásilku do Beneluxu? Jedná se o balík, paletu či jakoukoliv zásilku menšího objemového charakteru než je celovozová? Pak sběrná linka, kdy se v jednom vozidle sejdou náklady od více firem je určená právě pro vás. Platíte pouze za prostor, jenž ve voze opravdu zaplníte. K tomu vás ale čeká celá řada výhod.

Rychle a kvalitně

Pravidelnou sběrnou linku, která je ojedinělá právě díky každodenním odjezdům do Beneluxu spustila firma Lorenc Logistic loni na podzim. Zásilky je možné naložit kdekoliv v České republice a kterýkoliv den v týdnu. Do dvou, nejdéle tří pracovních dnů dorazí do cíle.

Coby specialista na Benelux nabízí Lorenc Logistic perfektní služby. V její centrále v Klatovech pracují operátoři, kteří hovoří jak česky, tak německy a anglicky. Na dotazy zákazníků reaguje tato logistická společnost velmi rychle. Obratem Vám sdělí cenu – stačí, když na obchod1@lorenc-logistic.cz zašlete rozměr, váhu, počet kusů, typ zásilky a to, mezi jakými městy se bude převážet.

Objednávku stačí poslat 24 hodin před požadovaným termínem nakládky. Jakmile dorazí k příjemci, přijde vám na mail potvrzení o doručení zásilky a společně s fakturou za přepravu vám je posléze zaslán i dodací list potvrzený příjemcem.

Ještě zbývá dodat, že zásilky jsou standardně pojištěny podle Úmluvy CMR, přičemž na přání zákazníka je možné zajistit All Risk připojištění.

Velké firmy i obchodníci

Důležité také je, že se tato sběrná linka hodí pro zákazníky prakticky ze všech odvětví, od automobilového průmyslu, přes chemii, až po potravinářství. Ani velikost vaší společnosti není rozhodující. Služba je vhodná pro všechny – od velkých závodů po malé podniky. Využít ji mohou i obchodní firmy. Sběrná služba je navíc určená nejen pro společnosti, ale i pro soukromé osoby. Samozřejmostí je neutralizace dokumentů a v případě zájmu jsme schopni zajistit i případné celní odbavení.

S přepravami do Beneluxu má společnost Lorenc Logistic mnohaleté zkušenosti. Přepravami částečných zásilek nebo zásilek sběrného charakteru se zabývá od roku 2000. A celovozová přeprava na této trase funguje bezmála dvě dekády.

Lorenc Logistic však nabízí nejen tradici a stabilitu, ale především osobní přístup ke každému ze zákazníků.