Česky English Deutsch Français Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura > Certifikace a členství > SQAS

SQAS systém posuzování bezpečnosti a kvality

SQAS certifikát ke stažení

V roce 2010 se společnost Lorenc Logistic rozhodla pro zavedení systému SQAS Systém posuzování bezpečnosti a kvality.

Jedná se o systém posuzování bezpečnosti a kvality, s cílem zajištění souladu kvality a managementu kvality, bezpečnosti, ochrany zdraví a životního prostředí, což se v naší společnosti týká oblastí spedice, vlastní dopravy a (skladování). Systém splňuje náročné požadavky chemického průmyslu a pro společnost tím znamená lepší vstupenku do chemického průmyslu = zajištění kvalitních služeb

SQAS je nadnárodní ověřovací systém, který byl vypracován a zaveden evropskou skupinou velké chemie a poskytovatelů logistických služeb pod vedením Rady evropského chemického průmyslu CEFIC. Cílem systému SQAS je provést objektivní hodnocení firmy a to zveřejnit. Hodnocení se provádí v oblasti managementu kvality a environmentu, ochrany zdraví, bezpečnosti práce a dalších oblastech.

Systém SQAS splňuje náročné požadavky chemického průmyslu a pro naši společnost to znamená lepší vstupenku do chemického průmyslu = zajištění kvalitních nejen dopravních a přepravních služeb.

V lednu 2012 by apolečnost Lorenc Logistic, s.r.o. v České republice jednou z 16 dopravních firem, které prošly posouzením podle SQAS.