Hledat Kariéra u nás
Česky English Deutsch Français Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Služby > Nákladní autodoprava > Satelit

Satelit

V kterémkoliv okamžiku Vám můžeme říct, kde  právě Vaše zásilka je

Volejte bezplatnou linku 800 31 41 51.

Všechna nákladní vozidla společnosti Lorenc Logistic, s.r.o.jsou vybavena přepravním informačním systémem firmy VOLVO Dynafleet, pokrývajícím celou Evropu a umožňujícím stálý kontakt dispečerů s vozidlem a tím i přehled o pohybu zboží. Díky systému Dynafleet jsou přepravy optimalizovány, čímž je zajištěn minimální nájezd „prázdných“ kilometrů, a tím i zefektivnění přeprav směrem k zákazníkovi.

Dynafleet mapaDynafleet je komplexní přepravní informační systém, využívající satelitního vysílání. Dispečer si může vyžádat informace o poloze a datech týkajících se vozidla i řidiče prostřednictvím sítě aniž by o tom musel řidič vědět. Z předchozí věty tedy vyplývá, že Dynafleet umožňuje určit geografickou polohu vozidla (tedy i zboží zákazníka) využívajíce při tom systém GPS (Global Position System).

Řidič vozidla může díky Dynafleetu komunikovat s dispečerem a informovat jej tak o průběhu nakládky či vykládky, popř. o zdržení přepravy.

V roce 2004 zavedla firma do svých vozidel novou verzi Dynafleet, která umožňuje data o pohybu vozidla se zbožím nejen monitorovat, ale rovnou přenášet na internet. Zákazníci mohou přes webové rozhrání sledovat pohyb svých zásilek kdykoliv a sami i bez pomoci dispečera. Navíc v jakémkoli z dostupných 18ti evropských jazyků včetně ruštiny a tureckého jazyka.

V systému Dynafleet lze sledovat i styl jízdy řidičů. Na základě těchto dat společnost Lorenc Logistic, s.r.o. provádí pravidelná školení za účelem snížení spotřeby vozidel a tím snížení ekologického dopadu přepravy na životní prostředí a zároveň snížení emisních limtů CO2.   

Komunikace Dynafleet - MS Dynamic NAV

Výhodou propojení přepravního informačního systému Dynafleet s informačním systémem společnosti Microsoft Dynamic NAV je:

  • Optimalizace přeprav
  • Úspora prázdných km = nižší emise CO2
  • Určení nejkratší a nejrychlejší přepravní trasy
  • Dokonalý přehled o realizaci jednotlivých přeprav online, v reálném čase

Napsali o nás

Dobrý den pane Lorenc, chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za rychlou pomoc při opravě vozidla. Vždy strašně rád poznávám kvalitní a seriózní firmy....

zobrazit celý text