LinkedIn Instagram
Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Breadcrumb navigation

Home > Diensten > Zásilková služba FOFR

Česká zásilková služba FOFR - rychlá a spolehlivá přeprava zásilek

Zásilková služba FOFR zaplňuje mezeru na trhu balíkových a sběrných služeb. Specializuje se na přepravy nadrozměrných zásilek, přepravu zásilek spadajících pod dohodu ADR (přeprava nebezpečného zboží), zásilek které potřebují individuální manipulaci.. Prostě zásilek, které nezapadají do služeb velkých poskytovatelů.

  • Přijedeme a zásilku vyzvedneme přímo u Vás ve firmě nebo doma
  • Garantujeme doručení zásilky do 24 hodin kamkoliv po celé České Republice
  • Na přání zásilku odborně zabalíme
  • Zajistíme nadstandardní připojištění zásilky, pokud to její povaha vyžaduje

Zásilková služba FOFR v současnosti disponuje 20 středisky na území ČR, díky nímž zajišťuje komplexní zasilatelské služby po celém území České Republiky. Lorenc Logistic v rámci české zásilkové služby FOFR obsluhuje regiony Klatovy (Klatovy, Domažlice, Písek, Strakonice, Vimperk, Horšovský Týn, Staňkov, Sušice, Horažďovice, Blovice, Nepomuk, Blatná, Volyně, Nýrsko), Plzeň (Plzeň, Tachov, Planá , Přeštice, Rokycany, Hořovice, Žebrák, Králův Dvůr, Rakovník) a Prahu (Beroun, Kladno, Slaný, Kralupy nad Vltavou, Praha 1, 5, 6, Praha Ruzyně). To znamená, že pokud posíláte zásilku z nebo do těchto regionů, vyzvedneme ji u Vás nebo Vám ji osobně doručíme přímo my. Zbytek ČR mají pak na starosti ostatní partneři.

 

Objednávka přepravy

Rádi byste poslali zásilku z regionu Klatovy, Plzeň nebo Praha? Potřebujete s objednáním dopravy pomoci? Máte dotazy ohledně kalkulace ceny nebo dodacích lhůt? Neváhejte kontaktovat naše dispečery:

zásilková služba FOFRPro pravidelné využívání naší zásilkové služby doporučujeme registraci do systému Net Spedice. Registrací si vytvoříte vlastní účet a kdykoliv budete potřebovat objednat přepravu, jen se přihlásíte pomocí Vašeho uživatelského jména a hesla a informace o požadované přepravě zadáte online. Tato přeprava se nám automaticky zobrazí v našem systému a naši dispečeři se postarají o její rychlé a správné vyřízení.

Registrace do systému Net Spedice: Je to velice jednoduché a nezabere Vám to více, než 5 minut. Pro registraci klikněte zde. Poté, co vyplníte dotazník, se Vaše informace odešlou do našeho obchodního oddělení. Během několika minut obdržíte e-mail, že Vaše registrace proběhla úspěšně.

Objednejte si přepravu online v systému Net Spedice

 


Vedoucí střediska FOFR KT

Jiří Šelmát

Telefon
+420 376 377 320

E-mail
obchod1@lorenc-logistic.cz

Vedoucí střediska FOFR PL

Michal Linhart

Telefon
+420 220 400 913

E-mail
linhart@lorenc-logistic.cz

Vedoucí střediska FOFR PZ

Andrea Baily

Telefon
+420 724 284 653

E-mail
baily@lorenc-logistic.cz