Hledat Kariéra u nás
Česky English Deutsch Français Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Lorenc Logistic > O nás > Novinky

Novinky


 

Novější 1 3 5 9 13

Když se řekne Lorenc...

Jedno starověké moudro praví, že „Kolik lidí, tolik názorů…“, a vůbec nezáleží na tom, zda se bavíte o mobilním telefonu, o botách, typu auta nebo třeba o tom, jak je kdo spokojený v práci…
 
 
Když se řekne Lorenc…

 

Když se řekne Lorenc Logistic, každého napadne něco jiného. Pro někoho je symbolem tradice, jistoty, perspektivy, zázemí, přátelského přístupu, partnerské reciprocity. Pro jiného je to příležitost, šance, pokrok, snaha držet krok s dobou, pro dalšího je to jako boj s větrnými mlýny, náročnost v požadavcích, spousta úkolů, které nelze stihnout…

U nás ve firmě bylo ke konci roku 224 takových názorů a i když nastala celá řada různých situací, pořád máme jedno společné. Všichni jsme i nadále plnohodnotnými členy naší firemní rodinky. 
Stejně jako my lidé jsme kombinací dobrých a špatných vlastností, je i firma v některých směrech dokonalá, v dalších oblastech má ještě své rezervy a jiné oblasti by zasloužily radikální změnu. Jestli se to nakonec celé povede, závisí právě na týmu lidí, který celou firmu tvoří.

Lidský faktor je tou nedůležitější ingrediencí v receptuře na dobré jméno společnosti

A protože schopných a pracovitých lidí je v dnešní době jako šafránu, rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim lidem, kteří i přes každodenní radosti i starosti vydrželi a pokračují s námi na další spanilé jízdě již 27. sezónu.

„Děkujeme za vaše pracovní nasazení, odhodlání a snahu... Děkujeme za vaši ochotu a loajalitu vůči firmě... Děkujeme za vaše srdce, protože bez toho to u nás nejde…“

Každý z našich zaměstnanců si s sebou nese svůj životní příběh – důvod, proč se rozhodl pracovat pro Lorenc Logistic bez ohledu na to, jakou pracovní minulost má za sebou.

Stačí si jen uvědomit, že je čas to změnit…

A pak už jen zkusit štěstí u firmy, kde až tak moc nezáleží na tom, kolik studijních programů jste absolvovali a jak velkou praxi v oboru máte. Mnohem důležitější hodnotou je to správné nadšení a zápal pro danou práci, ochota na sobě maximálně zapracovat a stát se opravdovým mistrem ve svém oboru bez ohledu na to, jestli řídíte kamion, vysokozdvižný vozík nebo tým spolupracovníků.

 
 
 

Zdroj: https://sdeleni.idnes.cz/plzen/kdyz-se-rekne-lorenc.A190122_084717_plzen-sdeleni_lmali


Publikováno 28. 1. 2019 8:41

Nová administrativní budova a autoservis

Auto-lor-foto.jpgOd ledna 2019 se sídlo firmy Lorenc Logistic, s.r.o. přestěhovalo do zbrusu nové administrativní budovy včetně autoservisu pro opravy nákladních vozů.

Děkujeme všem, kteří při stěhování pomáhali a přejeme mnoho úspěchů na nových pracovištích.

 


Publikováno 24. 1. 2019 9:51

Snídaně na paletě ☕

Datum konání: 22. 10. 2018

sk.jpgsklady.jpg

Uplynulá skladová sezóna byla opravdu náročná. Skladové prostory "praskaly ve švech, tým lidí nebyl kompletní...

I přesto se nám podařilo vše zvládnout a to nejhorší už máme pro letošní rok za sebou. Velkou zásluhu na tom všem mají především naši kolegové ze skladu. A proto ještě jednou velké díky za to, že jste to nevzdali a udělali maximum pro to, aby se vše zvládlo.

Děkujeme vám.


Publikováno 25. 10. 2018 13:38

Autokosmetika u nás na myčce

Obohatili jsme sortiment našich služeb o možnost zakoupení vybrané autokosmetiky a vůní přímo v naší mycí lince. Mrkněte:

myčka vitrína.png


Publikováno 26. 7. 2018 10:12

Něco se chystá

lorenc logistic servis nova budova company progress

hala_lorenc_kt.jpgPo 26 letech svého dosavadního působení jsme se rozrostli o pobočky v Plzni, Štěnovicích, Praze, Brně a polském Włocławku. Ti, co firmu znají, si nás mnohdy spojují pouze s mezinárodní přepravou. My však dokážeme poskytnout kompletní soubor logistických služeb a péče o vozidla – nabízíme možnost skladování zboží, postaráme se o celkový servis nákladních vozidel, doplníme jejich nádrž na čerpací stanici, myjeme a desinfikujeme dopravní prostředky v naší mycí lince a jako členové doručovacího systému FOFR zajišťujeme doručení specifických sběrných zásilek.

V současné době finišuje výstavba nové administrativní budovy, kde se budou nacházet také moderní, větší prostory servisu, umožňující nám ještě více zkvalitnit naše služby a rozšířit jejich portfolio, například o opravy nákladních vozidel na zkapalněný plyn. Posouvat se dále můžeme nejen díky tomu, že se nám daří, ale také díky skvěle odvedené práci našeho týmu ať už se jedná o administrativu, řidiče, sklady nebo dílnu.

Naše řady tvoří skupina obyčejných lidí, kteří mají chuť se na něčem podílet, učit se novým věcem a jsou pyšní na firmu, ve které pracují. Každý rok investujeme přes jeden milion korun do vzdělání a rozvoje schopností našich zaměstnanců.

IMG_3213 ver2.JPG

Doufáme, že náš optimismus pro další výzvy vydrží. Těšíme se další zdolané překážky, na více schopných, inspirovaných lidí, kteří obohatí náš tým a na nové zákazníky, kterým můžeme naše služby poskytnout.


Publikováno 27. 6. 2018 9:36

Lorenc Logistic zavítal do školních lavic

S blížícím se koncem školního roku jsme se rozhodli zavítat do základních škol a odborných učilišť, abychom se pobavili s mladými lidmi na téma jejich budoucnosti a představě o uplatnění na trhu práce.

Zároveň jsme představili možnosti, které jsme jako potenciální budoucí zaměstnavatel schopni nabídnout. Příležitosti a podpora z naší strany již během studií mají mnoho podob – za zmínku jistě stojí možnost stipendijního programu včetně další investice do budoucího odborného rozvoje, zajímavé a hlavně motivující finanční ohodnocení během povinné praxe, moderní pracovní prostředí, široká nabídka pracovních pozic…To je jen základ toho, co Ti Lorenc Logistic umí nabídnout.

 lorenc logistic sou sušice

Ve svém týmu chceme jen ty nejlepší! Jsme připraveni se o ně od základu postarat – podpořit je ve studijním úsilí, věnovat jim čas, předat zkušenosti, abychom z nich udělali parťáky, na které se můžeme spolehnout…
Pokud i Ty máš podobnou představu o své budoucnosti, klidně nás kontaktuj a dostaneš odpověď na vše, co Tě zajímá.

Nebo se u nás zastav, ať vidíš, o čem to u nás je. 


Publikováno 20. 6. 2018 12:16

Příprava na FORS silver

V sobotu 16.6. se část našich řidičů zúčastnila školení k certifikátu FORS silver. Jde o proškolení bezpečnosti provozu, kde se pohybuje mnoho chodců a cyklistů, přesněji v londýnském centru, kam dopravujeme konstrukce pro stavbu mrakodrapů. Naše firma již vlastní FORS bronze a tímto se připravuje na FORS silver. 

Řidiči si mimo jiné vyzkoušeli jízdu z pohledu cyklisty. :-)

35415956_1106865082789305_8831330531632218112_n.jpg 


Publikováno 19. 6. 2018 12:45

Lorenc Logistic na Ocenění českých lídrů

Obrovský úspěch pro naši společnost znamená 2. místo v rámci Plzeňského kraje v Ocenění českých lídrů.

Z půl milionu českých firem s českými vlastníky se jich nominovalo 1300. Lorenc Logistic se nejen dostal na 2. místo Plzeňského kraje, ale také patří mezi 42 nejlépe hodnocených firem v ČR!

ČESKÝ LÍDR 2018 - Plzeňský kraj.jpg

Pan Lorenc tímto děkuje všem svým zaměstnancům:

Dobrý den všem,

Včera jsem byl společně s p. Linhartem v Praze na slavnostním vyhlášení ocenění Českých lídrů převzít cenu za 2. místo v Plzeňském kraji.

Na toto ocenění jsou nominovány pouze české firmy vlastněné českým vlastníkem. Takových firem je v České republice 500 000. Kritéria pro nominaci splnilo 1300 firem z České republiky. Lorenc Logistic se umístil na 2. v Plzeňském kraji a zároveň patří mezi 42 nejlépe hodnocených firem v ČR. Je to velké uznání naší společné práce za 26 let podnikání.

Tímto bych chtěl všem poděkovat za to, že přispíváte k dobrému jménu společnosti a jejímu neustálému rozvoji. A protože mě všichni dobře znáte, příště chci být nejlepší = další společný cíl.

Ještě jednou děkuji všem.

 

S pozdravem

Václav Lorenc

 

Podívejte se na příspěvek na naší facebookové stránce - ZDE.


Publikováno 14. 6. 2018 13:30

Rodinný den 26.5.

V sobotu 26.5. si děti zařádily na Rodinném dni. Připraveny pro ně byly různé soutěže, skákací hrad, malování na obličej a koloběžky se čtyřkolkou. Přes den jim k tomu zahrál DJ a večer se mohli dospělí i děti pobavit s kapelou. Počasí vyšlo nádherně. 

IMG_3730.JPG

Prohlédněte si více fotek z akce na našem facebooku.


Publikováno 28. 5. 2018 14:05

HAAS racing team na druhém podniku MMČR

 HAAS racing tem sponzorovaný naší společností odjel další podnik Mistrovství ČR v motocross. Gratulujeme p. Václavu Haasovi k 10. místu! 

haas racing lorenc logistic

2.jpg

haas racing team lorenc logistic


Publikováno 21. 5. 2018 10:00

Novější 1 3 5 9 13