Hledat Kariéra u nás

Vyhledat v textu

Česky English Deutsch Français Netherlands
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > O nás > Novinky

Novinky


 

Novější 1 3 5 8 12

Svítící logo vyměněno

lorenc logistic svítící panel

Podívejte se na náš nový světelný panel, který byl vyměněn v rámci změny firemního loga.

lorenc logistic logo svítící panel


Publikováno 17. 1. 2018 15:47
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vyhlášení řidiče roku 2017

řidič roku 2017 lorenc logistic

V rámci našeho firemního večírku, který se konal 29. 12. 2017, jsme slavnostně vyhlásili tři nejlepší řidiče roku 2017. Tato interní soutěž probíhá po celý rok, na jehož konci vybereme dle stylu jízdy, spotřeby nafty, technického stavu vozidla a dalších kritérií tři kandidáty. Tentokrát se jimi stali: 1. František Ponocný, 2. Martin Brož a 3. Stanislav Kopecký.

Letos jsme naše vítěze jako v loňském roce ohodnotili třemi zájezdy. První, celkový vítěz, se podívá do Spojených arabských emirátů, druhý umístěný poletí na řecký ostrov Kréta a třetí si bude moci užít zájezd na Jižní Moravu.  

Vítězům gratulujeme a přejeme příjemně strávené dovolené!

vítězové řidiče roku 2017 lorenc logistic

 


Publikováno 11. 1. 2018 11:48

Splňujeme dětská přání

V posledních adventních dnech jsme se jako firma obdarovali děti z nadačního fondu ohrožených dětí Klokánek. Když jsme se rozhodli zahrát si na Ježíška a koupit každému z dětí dárek, objevily se v našich řadách další nápady, jak pomoci.

klokánek

Pracovní kolektiv Lorenc Logistic nezahálel a uspořádal vánoční bazárek, odkud veškerý výdělek putoval do fondu Klokánek. Věci, které se neprodaly a byly dětem nějak užitečné, jsme jim darovali taktéž. vánoce v klokánku

Několik dní před Vánoci jsme nadační fond Klokánek osobně navštívili a s přáním mnoha štěstí a úspěchů jsme dárky předali. Každé z dětí najde pod stromečkem to, o co si k nám (Ježíškovi) napsali, a k tomu si budou moci užít společný dárek v podobě projektoru. 


Publikováno 2. 1. 2018 11:31

Akce startující s novým rokem

lorenc logistic akce mycí linka

Stále si budete moci zajistit teplo v kabině díky naší akci topení, která je prodloužena do konce ledna.

lednová akce lorenc logistic

Následující půlrok Vám pomůžeme s čistotou vašeho osobního auta. Pokud si k nám zajedete umýt vašeho čtyřkolového miláčka desetkrát, máte desáté umytí za 1 Kč a k tomu vonítko do auta jako dárek.

lorenc logistic akce mycí linka


Publikováno 29. 12. 2017 9:05

Jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic

Přečtěte si, jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic. Připomeňte si nejdůležitější události, které se v rámci našeho působení staly. Článek najdete ZDE.

shrnutí roku idnes lorenc logistic kamion


Publikováno 27. 12. 2017 13:42

Proč zvolit přepravní systém FOFR

FOFR idnes náhled

Nejnovější článek týkající se naší firmy se zaměřuje na přepravní systém FOFR, jehož je Lorenc Logistic součástí. O výhodách a postupech FOFRu si můžete přečíst ZDE.

FOFR idnes


Publikováno 27. 11. 2017 10:00

AKCE příprava na zimu

V rámci pravidelných akcí, které připravuje náš servis (dílna), přicházíme s listopadovou a prosincovou akcí s názvem Příprava na zimu.

Zatímco listopadu můžete využít kompletní kontroly vozidla a zkoušku brzd (viz první letáček níže),...

leták č2 grafik.png

v prosinci lze ještě doladit nezávislé topení v kabině řidiče (viz druhý letáček opět níže).

leták č1 grafik.png

Neváhejte a zajistěte s námi bezpečí a pohodlí vašich řidičů. Těšíme se na vás!


Publikováno 7. 11. 2017 16:35

Lorenc Logistic na Dni otevřených dveří SOU Sušice

Datum konání: 2. 11. 2017

Včera 2. 11. 2017 jsme v rámci Dne otevřených dveří v SOU Sušice propagovali naši společnost a stipendijní program, který jsme pro učně automechaniky připravili.

Den otevřených dveří SOU Sušice   Den otevřených dveří SOU Sušice

Potencionální zájemci mohli shlédnout některé z propagačních videí Lorenc Logistic, zeptat se na cokoliv zástupců, které jsme do Sušice vyslali, a dokonce si vyzkoušet sezení v opravdové kabině kamionu. 

Co se stipendijního programu týče, hledáme studenty oborů jako je mechanik, opravář motorových vozidel, autoelektrikář, opravář zemědělských stojů apod., kteří chtějí získat cennou praxi, jisté stabilní zasměstnání po ukončení studia, možnost finanční podpory během studia nebo také řidičské oprávnění kategorie B, C, C1 a E. Níže si můžete prohlédnout informační letáček k stipendijnímu programu:

Den otevřených dveří SOU Sušice leták

Více informací získáte na uvedeném telefoním čísle nebo přímo v sídle naší firmy na adrese Za Tratí 752, 339 01 Klatovy. Těšíme se na Vás!


Publikováno 3. 11. 2017 10:55

Dopravní společnost Lorenc Logistic najde vždy řešení

Tak zní titulek nejnovějšího článku s tématikou Lorenc Logistic. Publikován byl na serveru idnes.cz. Přečíst si jej můžete ZDE.

idnes.png

 


Publikováno 24. 10. 2017 8:05

Polská pobočka rozjela nový projekt

Polská pobočka rozšířila své služby o distribuci kapaliny AdBlue na polském trhu. Účelem AdBlue je snížení škodlivých emisí z motorů, což vyhovuje emisním normám Euro 4, 5 a 6. Níže si můžete prohlédnout foto jedné z cisteren, které již brázdí cesty Polska. 

DSC_6506.JPG


Publikováno 20. 10. 2017 14:00

Novější 1 3 5 8 12