Hledat Kariéra u nás
Česky English Deutsch Français Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Lorenc Logistic > O nás > Certifikace a členství

Certifikace a členství společnosti Lorenc Logistic

ISO 9001 a ISO 14001

Firma Lorenc Logistic s.r.o, Klatovy byla poprvé certifikována dne 12.04.2001 uznávanou německou certifikační firmou DEKRA Intertek Certification GmbH, Stuttgart dle normy EN ISO 9001 v oblasti mezinárodní a tuzemské silniční nákladní dopravy, spedice a skladování. S přechodem na novou normu byla společnost re-certifikována dne 28.11.2003 dle normy EN ISO 9001:2000. Současně byla rozšířena oblast certifikovaných činností o opravy silničních nákladních vozidel. V roce 2009 jsme plynule přešli na normu EN ISO 9001:2008 a v roce 2017 na novou normu EN ISO 14001:2015, kterou se dnes řídíme. V listopadu roku 2005 byla firma úspěšně certifikována dle normy EN ISO 14001:2004 pro všechny oblasti své činnosti včetně mycí linky.

Pro aktuálnost podstupujeme certifikace a recertifikace jak pro ISO 9001, tak pro ISO 14001 pravidelně každý rok.

Politika integrovaného systému managementu

V souladu se zavedením Environmentálního systému managementu vytvořila společnost Lorenc Logistic, s.r.o. Environmentální politiku.
Politika kvality, kterou vedení společnosti stanovuje a pravidelně přezkoumává je jednou z klíčových součástí strategie společnosti.

FORS Silver

Získaný certifikát nás, jako jednu z velmi mála českých dopravních společností, opravňuje k přepravám v rámci Londýna a současně deklaruje, že splňujeme vysoké nároky standardů FORS zaměřené především na bezpečnost a dopady vůči životnímu prostředí.

GMP+

Konkrétně GMP+B3 a GMP+B4, který nás opravňuje k převozu s skladování krmných směsí, dle přísných norem.

SQAS

SQAS je nadnárodní ověřovací systém, který byl vypracován a zaveden evropskou skupinou velké chemie a poskytovatelů logistických služeb pod vedením Rady evropského chemického průmyslu CEFIC. Cílem systému SQAS je provést objektivní hodnocení firmy a to zveřejnit. Hodnocení se provádí v oblasti managementu kvality a environmentu, ochrany zdraví, bezpečnosti práce a dalších oblastech.

Zelená firma

Zelená firma je unikátní projekt na sběr elektroodpadu v ČR. Tento projekt je určen všem firmám, které ekologicky smýšlejí a chtějí nabídnout svým zaměstnancům ojedinělý benefit a zároveň vyřešit ZCELA ZDARMA problematiku firemního elektroodpadu.

Partneři a členství

  • od roku 2005 je firma členem FIATA (International Federation of Freight Forwarders Associations) www.fiata.com
  • od roku 2003 je firma řádným členem SSL (Svaz spedice a logistiky České Republiky) www.sslczech.cz
  • od roku 2001 je firma členem ČESMAD BOHEMIA (Sdružení automobilových dopravců) www.cesmad-bohemia.cz