Česky English Deutsch Français Italiano Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality

Aktuality


 

Štítky:


Novější 1 3 6 12 17

Školení profesní způsobilosti

Dne 15.8.2021 se na centrále v Klatovech uskuteční Školení profesní způsobilosti pro řidiče. Máme ještě pár volných míst, cena školení je 900,- Kč/osoba. V případě zájmu se prosím obraťte na personalistku společnosti, kontakt: 725 568 258.

Tým Lorenc Logistic


Publikováno 4. 8. 2021 14:58

Čištění klimatizace - prodloužení akce do 31.8.2021

Akci na čištění klimatizací prodlužujeme do konce prázdnin. Neváhejte ji využít a zpříjemněte si cestování v každém počasí.

 


Publikováno 2. 8. 2021 15:39

Provozní doba - 5. a 6. července 2021

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o provozní době během nadcházejících státních svátků:

AUTOSERVIS

5.- 6.7.2021- ZAVŘENO

MYCÍ LINKA

5.- 6.7.2021- ZAVŘENO

Tým Lorenc Logistic, s.r.o.


Publikováno 2. 7. 2021 15:57

Hlavní ingredience úspěchu a růstu Lorencovy party

Každý lidský záměr potřebuje přípravu a plán. Ať se chystáte na výlet či dovolenou, chcete vyzkoušet nový recept na něco dobrého nebo se jako firma připravujete na nový projekt.

Aby se nakonec dobrá věc podařila, potřebujete mít ve vzájemné symbióze hned několik ingrediencí.
My v Lorenc Logistic, s.r.o. sázíme především na lidi, kteří nám na společných principech pomáhají tvořit úspěšnou budoucnost.

Lidský potenciál je pro nás hlavním kritériem výběru nových členů
Při výběru nových kolegů až tak nedbáme na úroveň či obor dosaženého vzdělání, na délku praxe ani množství akademických titulů. Mnohem důležitější je pro nás to, aby k nám daný jedinec jednoduše zapadl.

Rodina v kontextu firmy pro nás není o její velikosti či počtu zaměstnanců. Je to o společných hodnotách a loajalitě vůči sobě navzájem. O vzájemné toleranci a ochotě pochopit jeden druhého.
Je to rovněž o zázemí, které firma svým lidem poskytuje. Ať hmotné v podobě vybavení, prostor a pracovních podmínek, tak nehmotné v podobě podpory vlastního rozvoje a vzdělání.

Každá rodina dokáže být funkční pouze do té míry, do jaké je stabilní. Stejně jako v té vlastní rodině, potřebujete rodiče, kteří přebírají hlavní odpovědnost za její správné fungování, v té firemní je to stejné.
Rozdíl je pouze v tom, že to není máma s tátou, ale vedení firmy. Jejich hlavním úkolem je zajistit veškeré ono zmiňované zázemí, zajistit dostatek práce pro své lidi a dokázat plánovat budoucnost s velkou přesností.  Zjednodušeně řečeno si zkrátka musí být jistí v tom, co dělají a kam chtějí firmu směřovat.

Základním mechanismem našeho rodinného fungování je týmovost mezi jednotlivými zaměstnanci.
Znamená to pro nás to, že se dokážeme zastoupit a vzájemně si vypomoci nejen v rámci úseků, ale také napříč celou firmou mezi všemi jejími strukturami.

Čas od času si tato schopnost našich lidí v Lorenc Logistic vyžaduje velkou míru flexibility. A to nejen
tu časovou, ale také tu profesní. Veškeré toto úsilí a ochota se našim zaměstnancům vrací v podobě rozšiřování si portfolia vlastních pracovní zkušeností a schopností.

Naše vzájemná spolupráce a investice do rozvoje zaměstnanců nám jako firmě Lorenc Logistic přináší ovoce v podobě možností inovací. Moderní technologie a optimalizace procesů je něco, co se snažíme neustále rozvíjet nejen směrem k zaměstnancům, ale také k zákazníkům.
Schopnost držet krok s moderní dobou je nezbytným předpokladem pro úspěšné fungování každé firmy. Výsledek snažení pak musí zůstat neměnný – vždy se musí jednat o kvalitní práci, kterou zákazník očekává a naše zaměstnance těší, že dokáží odvádět. Třicetiletá tradice fungování Lorenc Logistic je toho dokonalou zárukou.


Publikováno 16. 6. 2021 10:04

AKCE- čištění klimatizace

Zajistěte si ve svém vozidle čistý vzduch a travte chvilky v autě v pohodlí. 

Využijte naší akce na čištění klimatizace jak kamionu, tak osobního automobilu.

Zvýhodněné ceny platí do 31.7.2021.

Publikováno 15. 6. 2021 12:39

Utajený šéf

V riflích a tričku si kdysi šel majitel dopravní firmy Lorenc Logistic Václav Lorenc pro půjčku na první kamion. Teď si oblékne hippie obleček a půjde si zkusit, zda je život kamioňáka stále tak těžký, jako byl před lety.

Co zjistí při své misi? Narazí na oddané zaměstnance a efektivně fungující firmu? Anebo naopak odhalí chyby a nedostatky?

Utajený šéf z Lorenc Logistic již dnes 2.6. na TV Nova ve 20:20.

 


Publikováno 2. 6. 2021 10:01

Svět nyní funguje především online. Přizpůsobil se i Lorenc Logistic

Rok 2021 je pro všechny firmy velmi náročný. Musejí se vypořádat s negativními dopady pandemie. Snad jediným plusem je fakt, že již rok trvající pandemie urychlila proces automatizace a digitalizace logistiky. Lorenc Logistic víme, že IT technologie jsou budoucností logistiky, a snažíme se proto sledovat nejnovější trendy ve skladování a prostory společnosti jim přizpůsobovat.

E-commerce na výsluní

Lockdown a uzavření kamenných prodejen přeneslo nakupování do on-line světa. I proto elektronické obchodování, zvané e-commerce, zaznamenalo v posledním roce velký vzestup. S e-commerce je úzce spjatá i logistika, protože každý nákup na e-shopu potřebuje skladování, konsolidaci, balení, identifikaci, následnou distribuci a v některých případech i zpětnou logistiku.

Interní software společnosti Lorenc Logistic umožňuje rotace FIFO, FEFO, zasílá upozornění na blížící se expiraci materiálu a evidenci probíhá pomocí EAN kódu. SW je možné propojit s IT systémem zákazníka, což mu umožňuje mít neustálý přístup ke skladovým zásobám svého zboží.

V současné době naše IT oddělení pracuje na inovaci a optimalizaci systému, abychom vyšli vstříc zvyšujícím se potřebám zákazníků.

Zákaznický servis I. třídy

U nás v Lorenc Logistic se naše služby vždy snažíme přizpůsobit potřebám zákazníků a návrh řešení pokaždé vytváříme na základě logistického auditu. Otevřená kalkulace, kdy náklady na poskytovanou službu jsou jasně definovány a schváleny zákazníkem, je samozřejmostí.

V Lorenc Logistic vše pod jednou střechou

Kromě skladových prostor napříč Českou republikou o kapacitě bezmála 30 000 m2 je Lorenc Logistic především mezinárodní dopravní společností s vlastní flotilou vozidel a členem zásilkové služby FOFR. Tento široký záběr poskytovaných služeb nám umožňuje postarat se o náklad po celou dobu, než se dostane ke konečnému příjemci.

 


Publikováno 19. 4. 2021 16:27

Hezké Velikonoce 2021

Všem zaměstnancům a zákazníkům,

přejeme krásné prožití velikonočních svátků.

Tým Lorenc Logistic, s.r.o.

 


Publikováno 2. 4. 2021 8:58

Provozní doba o Velikonocích 2021

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby přes velikonoční svátky: 

AUTOSERVIS

Pátek 2.4.2021- OTEVŘENO- 7:00- 15:30

Sobota 3.4.2021- ZAVŘENO

Neděle 4.4.2021- ZAVŘENO

Pondělí 5.4.2021- ZAVŘENO

MYCÍ LINKA

Pátek 2.4.2021- ZAVŘENO

Sobota 3.4.2021- OTEVŘENO- 7:00- 14:00

Neděle 4.4.2021- ZAVŘENO

Pondělí 5.4.2021- ZAVŘENO

Přejeme krásné prožití svátků.

Tým Lorenc Logistic


Publikováno 1. 4. 2021 9:09

Testování zaměstnanců

Povinné testování zaměstnanců v Klatovech probíhá ve spolupráci se zdravotnickým zařízením, testování zaměstnanců na pobočkách formou samotestování.

Všichni naši  řidiči zásilkové služby Fofr jsou vybaveni potvrzením o absolvování antigenního testu. Také mají k dispozici dostatek respirátorů FFP2, aby svoji práci mohli vykonávat bezpečně a v souladu s vládními nařízeními.

Tým Lorenc Logistic, s.r.o.


Publikováno 16. 3. 2021 13:54

Novější 1 3 6 12 17