Česky English Deutsch Français Italiano Netherlands

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality

Aktuality


 

Štítky:


HAAS racing team na druhém podniku MMČR

 HAAS racing tem sponzorovaný naší společností odjel další podnik Mistrovství ČR v motocross. Gratulujeme p. Václavu Haasovi k 10. místu! 

haas racing lorenc logistic

2.jpg

haas racing team lorenc logistic


Publikováno 21. 5. 2018 10:00

Naše nová budova se již pyšní firemním logem

Od začátku tohoto týdne jste si mohli všimnou instalovaného loga na nové budově firmy Lorenc Logistic. V moderní černé verzi!

lorenc logistic nová budova


Publikováno 17. 5. 2018 8:00

Školení DEKRA BBS úspěšně absolvováno

Gratulujeme našemu školiteli panu Ponocnému k získání osvědčení o školení o bezpečnosti založené na chování řidiče od DEKRA CZ - Akademie dopravního vzdělávání.

dekra ponocný-page-001.jpg


Publikováno 14. 5. 2018 16:29

Foto od námi sponzorovaného HAAS racing teamu

Podívejte se na foto z prvního závodu motocrossového mistrovství republiky, které nám zaslal námi sponzorovaný HAAS racing team. 

haas racing lorenc logistic sponzor


Publikováno 17. 4. 2018 10:26

Buďte připraveni na léto

V rámci akce příprava na léto přinášíme i možnost využít naší nabídky čištění klimatizace jak kamionu, tak osobního automobilu. Zajistěte si ve svém vozidle čistý vzduch. 

klimatizace.png


Publikováno 3. 4. 2018 14:35

Učni mechanici pojďte k nám

Mrkněte na video a zvažte naši nabídku praxe u nás, kdy Vás po ukončení studia rádi přijmeme jako plnohodnotné zaměstnance. Čekají Vás i další benefity.


Publikováno 30. 1. 2018 15:18

Svítící logo vyměněno

lorenc logistic svítící panel

Podívejte se na náš nový světelný panel, který byl vyměněn v rámci změny firemního loga.

lorenc logistic logo svítící panel


Publikováno 17. 1. 2018 15:47

Vyhlášení řidiče roku 2017

řidič roku 2017 lorenc logistic

V rámci našeho firemního večírku, který se konal 29. 12. 2017, jsme slavnostně vyhlásili tři nejlepší řidiče roku 2017. Tato interní soutěž probíhá po celý rok, na jehož konci vybereme dle stylu jízdy, spotřeby nafty, technického stavu vozidla a dalších kritérií tři kandidáty. Tentokrát se jimi stali: 1. František Ponocný, 2. Martin Brož a 3. Stanislav Kopecký.

Letos jsme naše vítěze jako v loňském roce ohodnotili třemi zájezdy. První, celkový vítěz, se podívá do Spojených arabských emirátů, druhý umístěný poletí na řecký ostrov Kréta a třetí si bude moci užít zájezd na Jižní Moravu.  

Vítězům gratulujeme a přejeme příjemně strávené dovolené!

vítězové řidiče roku 2017 lorenc logistic

 


Publikováno 11. 1. 2018 11:48

Splňujeme dětská přání

V posledních adventních dnech jsme se jako firma obdarovali děti z nadačního fondu ohrožených dětí Klokánek. Když jsme se rozhodli zahrát si na Ježíška a koupit každému z dětí dárek, objevily se v našich řadách další nápady, jak pomoci.

klokánek

Pracovní kolektiv Lorenc Logistic nezahálel a uspořádal vánoční bazárek, odkud veškerý výdělek putoval do fondu Klokánek. Věci, které se neprodaly a byly dětem nějak užitečné, jsme jim darovali taktéž. vánoce v klokánku

Několik dní před Vánoci jsme nadační fond Klokánek osobně navštívili a s přáním mnoha štěstí a úspěchů jsme dárky předali. Každé z dětí najde pod stromečkem to, o co si k nám (Ježíškovi) napsali, a k tomu si budou moci užít společný dárek v podobě projektoru. 


Publikováno 2. 1. 2018 11:31

Akce startující s novým rokem

lorenc logistic akce mycí linka

Stále si budete moci zajistit teplo v kabině díky naší akci topení, která je prodloužena do konce ledna.

lednová akce lorenc logistic

Následující půlrok Vám pomůžeme s čistotou vašeho osobního auta. Pokud si k nám zajedete umýt vašeho čtyřkolového miláčka desetkrát, máte desáté umytí za 1 Kč a k tomu vonítko do auta jako dárek.

lorenc logistic akce mycí linka


Publikováno 29. 12. 2017 9:05