Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Z Lorenc Logistic zní: Díky, Lorencova parto

Z Lorenc Logistic zní: Díky, Lorencova partoNový rok. Také v Lorenc Logistic nastal každoroční čas k hodnocení uplynulého období, kterým jsme si prošli, ale také plánování nových cest vedoucích k lepší budoucnosti.

Loňský rok byl pro nás všechny zcela odlišný oproti časům minulým. Dvěma slovy náročný a omezující. Ale společenská ani ekonomická odpovědnost se neptá. Proto se hned úvodem hodí vzdát hold všem našim zaměstnancům, kteří v tom firmu nenechali.

I přes všechny vlastní obavy a nejistotu byli schopni plnit své pracovní povinnosti a zachovat tak firmě Lorenc Logistic její perspektivu.

Dění kolem každého z nás není jednoduché

Naše firemní rodinka čítá 216 členů a každý z nás má svůj příběh. Své všední radosti i starosti. Někteří z nás se dokázali postavit čelem zcela novým výzvám. Nebylo to jednoduché, ale díky odhodlání a vytrvalosti se úspěch dostavil.

Jiní se poprali se svými neúspěchy, a i tak jsou plnohodnotnou součástí našeho společného úsilí. Někteří se zapojili až v průběhu společné jízdy, i když možná občas nebyla zcela pohodlná.

Každý z nás je jiný, ale základní složení musí být stejné. Bez kombinace motivace, ochoty a hlavně společného cíle, se totiž dobrá věc nikdy nepovede.

Proto vám všem, kteří tvoříte Lorencovu partu, děkujeme

Každý z našich hrdinů je pro nás inspirací – poučením, jak celou firmu Lorenc Logistic formovat,  aby byla vyhledávaným prostředím nejen pro ty stávající, ale také další budoucí kolegy. Proto doufáme, že si i nadále zachováme vizi sobě vlastní a dokážeme zajistit všechny naše lidi,
kteří nám společně pomáhají budovat onu cestičku k lepší budoucnosti.

Přejme si tedy všichni společně, aby ten letošní rok byl plný zdraví a životní síly pro společné cíle.

 

Zdroj: https://sdeleni.idnes.cz/praha/z-lorenc-logistic-zni-diky-lorencova-parto.A210122_105427_prahah-sdeleni_hradr