Česky English Deutsch Français Russian Italiano Netherlands
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Lorenc Logistic na Ocenění českých lídrů

Lorenc Logistic na Ocenění českých lídrůObrovský úspěch pro naši společnost znamená 2. místo v rámci Plzeňského kraje v Ocenění českých lídrů.

Z půl milionu českých firem s českými vlastníky se jich nominovalo 1300. Lorenc Logistic se nejen dostal na 2. místo Plzeňského kraje, ale také patří mezi 42 nejlépe hodnocených firem v ČR!

ČESKÝ LÍDR 2018 - Plzeňský kraj.jpg

Pan Lorenc tímto děkuje všem svým zaměstnancům:

Dobrý den všem,

Včera jsem byl společně s p. Linhartem v Praze na slavnostním vyhlášení ocenění Českých lídrů převzít cenu za 2. místo v Plzeňském kraji.

Na toto ocenění jsou nominovány pouze české firmy vlastněné českým vlastníkem. Takových firem je v České republice 500 000. Kritéria pro nominaci splnilo 1300 firem z České republiky. Lorenc Logistic se umístil na 2. v Plzeňském kraji a zároveň patří mezi 42 nejlépe hodnocených firem v ČR. Je to velké uznání naší společné práce za 26 let podnikání.

Tímto bych chtěl všem poděkovat za to, že přispíváte k dobrému jménu společnosti a jejímu neustálému rozvoji. A protože mě všichni dobře znáte, příště chci být nejlepší = další společný cíl.

Ještě jednou děkuji všem.

 

S pozdravem

Václav Lorenc

 

Podívejte se na příspěvek na naší facebookové stránce - ZDE.