Hledat

Vyhledat v textu

Česky English Deutsch Français Netherlands
Drobečková navigace

Lorenc Logistic > Služby > Nákladní autodoprava

Mezinárodní kamionová dopravaNákladní autodoprava

  • Jako firma s dlouholetou tradicí chápeme přepravu zboží našich klientů jako velmi osobní věc.
  • 80% našich zákazníků s námi spolupracuje dlouhodobě a my si toho vážíme.
  • Veškeré přepravy jsou prováděny s maximální diskrétností a péčí.


Logistika je oborem v dopravě, který zefektivňuje přepravu a distribuci zboží. V rámci kompletních logistických služeb zajišťuje naše firma i veškeré celní formality při vývozu a dovozu zboží, které jsou nezbytné pro ucelený a kvalitní servis vůči zákazníkům, včetně INTRASTATU.

Pojištění

Firma Lorenc Logistic, s.r.o. je pojištěna u renomované pojišťovny Zürich Versicherungs-Aktiengesellschaft.
Přepravované náklady zákazníků jsou pojištěny na 600.000,- € z titulu odpovědnosti dopravce dle Úmluvy CMR. Na přání zákazníků je možné připojištění zásilky proti veškerým možným rizikům v průběhu přepravy.

Satelitní systém

Všechna vozidla jsou vybavena komunikačním satelitním systémem Dynafleet firmy VOLVO pokrývajícím celou Evropu, který zajišťuje stálý kontakt dispečerů s vozidlem a tím i přehled o pohybu zboží.

V roce 2004 zavedla firma do svých vozidel novou verzi systému Dynafleet, která umožňuje nejen  monitorovat pohyb vozidla se zbožím, ale data rovnou i přenášet na internet. Zákazníci tak mají možnost sledovat pohyb svých zásilek odkudkoliv a kdykoliv i bez pomoci dispečera firmy.

Poptat přepravu


Nikol Knotková

Kontaktní osoba

Nikol Knotková

Telefon
+420 376 377 312

E-mail
dispo@lorenc-logistic.cz

Kam dále

 

Napsali o nás

Se společností Lorenc Logistic spolupracujeme nepřetržitě již téměř 4 roky a jako obchodní partner je pro nás ideální kombinací servisu na velmi vysoké úrovni za dobrou cenu...

zobrazit celý text